Ktoś z tej trójki?

Jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w showbiznesie – konkurs piosenki Eurowizji. Tegoroczny odbywa się w Kijowie. Jego organizatorem jest nadawca publiczny Narodowa Telekompania Ukrainy, a to dzięki ubiegłorocznej wygranej Jamali, reprezentantki tego kraju. 

Kto wygra w tym roku? Show coraz bardziej interesujące! Za nami już dwa półfinały. W pierwszym – 18 uczestników. Do finału przeszli reprezentanci: Armenii, Azerbejdżanu, Belgii, Cypru, Grecji, Mołdawii, Polski, Portugalii, Szwecji i Włoch. Media zauważają ekstrawagancki strój Kasi Moś, która trzykrotnie ubiegała się  o udział w tym konkursie. Wyniki drugiego półfinału zaskoczyły wielu obserwatorów. Wychodzą z niego do dalszej rywalizacji:  Austria, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Dania, Holandia, Izrael, Norwegia, Rumunia i Węgry. Aneksja Krymu przez Rosję i wywołana przezeń wojna na wschodzie Ukrainy, spowodowały, że zakazała ona Rosji udziału w Eurowizji 2017.

Dzisiaj wielki finał. W mediach wiele spekulacji i sondaży dotyczących prognozowanego zwycięzcy. Jeden z nich upatruje go wśród reprezentantów Belgii, Portugalii i Włoch.

Grafika: www.jastrzab.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*