Marketing online bez tajemnic

Konkurs „Studenci widoczni na rynku pracy” skierowany jest do studentów poznańskich uczelni, w szczególności do wydziałów o profilu marketingowym. Jak podkreśla organizator, szanse na wygraną mają studenci, którzy wykażą zainteresowanie zagadnieniami marketingu online i gotowość do nauki.

W naszej firmie w roli wysoko wykwalifikowanych specjalistów marketingu online, pracują osoby po studiach o różnym profilu – od humanistycznych po ścisłe. Każdy nowy pracownik przechodzi intensywne przeszkolenie, a na co dzień może liczyć na wsparcie osób o większym stażu pracy – mówi Anna Zalewska z poznańskiej agencji Widoczni. Bardziej, niż kierunek ukończonych studiów, liczą się więc predyspozycje do szybkiego przyswajania sobie wiedzy oraz realizowania zadań zgodnie z określonymi wytycznymi.”

Konkurs właśnie się rozpoczął i odbędzie się w dwóch etapach:

  • zgłoszenia osobowe – wyślij nam kilka słów o sobie: co studiujesz, czym się interesujesz, jakie masz umiejętności i predyspozycje. Napisz też krótko, dlaczego chcesz podjąć staż w naszej agencji,
  • zadania – 10 osób wyłonionych w pierwszym etapie otrzyma zadanie konkursowe

Nagrodą jest miesięczny bezpłatny staż w agencji. Najlepszy student będzie szkolił się pod okiem doświadczonych ekspertów, a także wykorzystywał nowo nabytą wiedzę w praktyce.

Na zgłoszenia czekamy do 25 maja! Więcej o konkursie na stronie www.widoczni.com/konkurs-dla-studentow

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*