Nadciąga hip-hopowy raport z ulicy

Przedwczoraj wytwórnia muzyczna “2020” ogłosiła przyjęcie w swoje szeregi młodego zespołu rapowego „Hałastra”, od razu zapowiadając nowy krążek pt. „Kombinatoryka”

Hałastra to duet muzyczny, w którego skład wchodzą raperzy Kwiatek Haze oraz Książę Mazowiecki. Zespół jest znany z mocnego, ulicznego brzmienia, ale nie da się jednoznacznie przypisać jego twórczości do „starej szkoły”. Muzyką Hałastry zainteresować powinni się zarówno konserwatywni fani Paktofoniki, jak i miłośnicy współczesnych PRO8L3M’u czy Mobbyn.

Młodzi artyści zaprezentowali się fanom w 2019 roku albumem „Pierwsza Sztuka”, a największą popularność przyniosło im wydanie bardzo udanej „Sztuki Drugiego Obiegu” oraz obecności na wydanym przed kilkunastoma dniami „club2020”. Już na płycie z 2021 roku mogliśmy usłyszeć „gościnki” postaci takich jak Louis Villain, Kaz Bałagane czy Małolat. Teraz dzięki dołączeniu do potężnej wytwórni przewidywać można współpracę z muzykami pokroju Avi, PRO8L3M czy Otsochodzi.

„Kombinatoryka” będzie miała premierę w czerwcu tego roku. Płytę można preorderować na stronie wytwórni. Dostępna jest też wersja z koszulką i dodatkowym EP. Wraz z zapowiedzią płyty, na serwisy streamingowe trafił promujący ją singiel „ON”. Zapowiada się obiecująco.

Fot: https://www.instagram.com/p/CqVBZcaI5nn/

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*