Panel z udziałem gości specjalnych

VIII Kongres Kół Naukowych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się w dniach 3-5 czerwca 2019.

W poniedziałek, 3 czerwca w samo południe w Auli Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM  –  Panel Ekspercki z udziałem gości specjalnych:

• Jarosława Gowina – senatora w latach 2005-2007, posła na Sejm VI, VII i VIII kadencji, ministra sprawiedliwości w latach 2011-13, od 2015 wicepremiera oraz ministra nauki i szkolnictwa wyższego
  • Krystyny Łybackiej – wieloletniej posłanki w latach 1991-2014, minister edukacji narodowej i sportu w latach 2001-04, a obecnie deputowanej do Europarlamentu VIII kadencji.
  • prof. Marek Kwiek – autor założeń do Ustawy 2.0. Dyskusję poprowadzi prorektor UAM prof. Ryszard Naskręcki.