Świąteczny prezent

                

W październiku mogliśmy się nacieszyć nowymi krążkami Brytyjczyków. Nowy album Eltona Johna “The Lockdown Sessions” oraz Eda Sheerana “=” to nie wszystkie ich nowe propozycje. Tym razem stworzyli świąteczny duet, idealny prezent pod choinkę.

O tej współpracy mogliśmy się dowiedzieć już w październiku br. kiedy tych dwóch topowych artystów podzieliło się nowiną o przyszłym hicie na social mediach. To najbardziej rozpoznawalni muzycy na świecie, nic zatem dziwnego, że połączyli swoje siły, by stworzyć wspólne dzieło łączące pokolenia.

Wesołych świąt wszystkim„. Tak brzmi tytuł świątecznego utworu Eda i Eltona. Oprócz przesłania, które kryje piosenka (cieszyć się z tego magicznego czasu, ze wspólnie spędzonych chwil),  przebój ma świetnie rozwiniętą melodię, którą wspomaga na grający na pianinie Elton.

Są kompozytorami i autorami tej piosenki, nie jest więc niespodzianką, że utwór, po premierze 3 grudnia 2021, już króluje na listach największych hitów. Cały zysk z tej artystycznej „kolaboracji” przekazują fundacjom Eda – Suffolk Music oraz Eltona – do walki z AIDS.

Co ciekawe, muzycy stworzyli teledysk do “Merry Christmas”, który cieszy się dużym powodzeniem. Zmiksowali sceny klipów takich przebojów jak “Last Christmas” Wham, “Stay Another Day” czy Walking in The Air. Co więcej, odtworzyli również scenę z filmu świątecznego “To właśnie miłość”, którą fani filmu na pewno odnajdą po obejrzeniu.

Kocham optymizm tej piosenki. Elton jest dobry w tych wesołych świątecznych piosenkach. Świetna robota! – taki komentarz i wiele innych pozytywnych mogliśmy przeczytać pod postem autorów na ich Twitterze. Artystyczna aura Eltona nadal promienieje, a popularność i sukces Eda cały czas rośnie. O współpracy Brytyjczyków była mowa już w zeszłym roku, kiedy to dzwonili do siebie w Boże Narodzenie. Składając sobie życzenia, planowali ów duet. Jak im to wyszło? Zobaczcie i posłuchajcie.

Fot. https://www.youtube.com/watch?v=Q_yuO8UNGmY

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*