Warto pomagać, bo #karmawraca

AEGEE-Poznań zaprasza do udziału w drugiej edycji wydarzenia „Karma Wraca – wiarę w ludzi przywraca„. Jest to inicjatywa dedykowana naszym braciom mniejszym, których zima doświadcza w szczególny sposób.

Porzucone zwierzęta domowe często spędzają w schroniskach miesiące, lata, zanim zostaną adoptowane. Niestety, wiele z nich nigdy nie znajdzie domu, a już niedługo – za bramy schronisk zapewne trafią kolejne „świąteczne prezenty”.

Rudi ze schroniska w Kaliszu został znaleziony na ulicy – biegł ze sznurem obwiązanym ciasno wokół szyi, który wrzynał się w ciało. Te rany szybko się zagoiły, ale skutki tego, co przeszedł, trwały jeszcze bardzo długo. Strach przed człowiekiem, głośnymi dźwiękami, smyczą, obrożą, samochodami… Dzisiaj, 4 lata po adopcji, uwielbia spacery, a widok smyczy powoduje radosne merdanie ogona – nie kulenie się ze strachu. Nigdy nie ma dość głaskania i uwielbia kontakt z ludźmi. Po prostu cieszy się swoim życiem!

Nie każdy z nas ma warunki, by adoptować zwierzaka po przejściach. Ale tu właśnie wkracza AEGEE-Poznań, które daje możliwość pomocy w inny sposób! Możecie wesprzeć schroniska, angażując się w naszą akcję #karmawraca, edycja 2.0. Ze względu na trwającą pandemię i fakt, że wielu z nas nie mieszka teraz w Poznaniu, w tym roku skupiamy się na zbiórce pieniędzy, które w całości zostaną przekazane na Schronisko Azorek w Obornikach Wielkopolskich oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju. Możecie dołączyć do #karmawraca poprzez:

  • dokonanie wpłaty na naszą zbiórkę – wydarzenie na Facebooku znajdziecie poprzez #karmawraca,
  • licytację wystawionych na stronie wydarzenia przedmiotów,
  • jeśli robisz coś handmade  – ofiarowanie swoich przedmiotów, które będą licytowane,
  • udostępnienie wydarzenia i poinformowanie znajomych!

Udowodnijcie, że #karmawraca nie po raz ostatni! Dołączcie do wydarzenia i razem pokażmy światu, że dobro wraca. Dziękujemy za dotychczasowy udział w akcjach AEGEE-Poznań.

W sprawie przekazania przedmiotów do licytacji prosimy o kontakt z Darią Wronka: daria.wronka@aegee.poznan.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*